Třebíčská liga

Průběžná tabulka ligy. Hraje Třebíč, Velká Bíteš. Pokračujeme, uvidíme kolik stihneme kol do konce roku...

Oblastní přebor ve snookeru. DON 2020 - 2021

Pořadatel: SNOOKER KLUB Třebíč

Hraje se v období od 1.9.2020 do 30.8.2021, tříkolovým způsobem.

Účastníci: právo účasti má každý hráč, který se přihlásí do 30.9.2020. Hraje se best of 5, maximálně 3x miss.

V případě, že hráč neodehraje některé zápasy, bude do zápasu zapsána 0. Soutěž je záměrně rozepsána do dlouhého času. V případě, že se přihlásí málo hráčů, bude možné po vzájemné dohodě přidat čtvrté kolo, jako v předešlém ročníku.

Startovné 0,-

Hráči z Snooker klubu Třebíč, platí za stoly dle svého paušálu, ostatní hráči 0,-

Ceny: vítěz bude zapsán na putovní pohár, věnovaný Zábavním centrem DON a dostane malou kopii za soutěžní rok. Jednotlivá kola by měla skončit:

31.1.2021

30.4.2021

30.8.2021

Zápasy si hráči domlouvají sami. Hráči z jiných měst si zápasy v klubu mohou odehrát doma a výsledek odeslat e-mailem. Ostatní zápasy se hrají za výše uvedených podmínek v herně Snooker klubu Třebíč. V případě, že si někteří hráči Snooker klubu Třebíč, domluví zápas mimo Don, je to možné, výsledek se opět odešle e-mailem.

Vedení turnaje: Ondračka Luděk, Svoboda Mirek

e-mail: dontrebic@dontrebic.cz

telefon: 603 447 690

Pozváni jsou hráči z Moravského Krumlova, Velké Bíteše, Arenia snooker academy a Snooker klubu Třebíč. Přihlásit se mohou i další.

Zápasy se už začínají hrát. Přihlášení jsou logicky všichni hráči Snooker klubu Třebíč. Výsledky budou ve dvou úrovních. Tabulka průběžná a tabulka konečná, z které budou vymazání hráči, kteří neodehrají všechna utkání.