Škola kulečníku...

Připravujeme... Informace: Ondračka Luděk 603 447 690 - dontrebic@dontrebic.cz

Začínáme.

Všechny kulečníkové stoly v centru DON prošly rekonstrukcí. Pokusíme se poradit Vám našim zákazníkům jak se vlastně kulečník hraje. Věříme že tak přispějeme k většímu hernímu zážitku Vás všech.

Snooker klub Třebíč připravuje.

Je nejvyšší čas, posunout svoji činnost. V rámci zábavního centra DON máte k dispozici tři druhy kulečníků. Karambol - 1, půl 5, snooker 5. Každým rokem  přibývá počet hráčů. Na mnoha z nich je vidět jak rádi stráví volný čas u stolu ale také i to že jim hra příliš nejde. Nemají jasno v pravidlech, stejně tak v postoji a technice strku.

Pro rok 2022 připravujeme školu kulečníku. V jejím průběhu seznámíme případné zájemce se všemi výše uvedenými skutečnostmi. A proč? Za relativně krátký čas se posunete o obrovský kus a kulečník se pro Vás stane ještě větší zábavou. Škola bude v prvním roce zaměřena hlavně na výuku postoje, strku, pravidel všech tří typů her. Zájemci nemusí být členy klubu. Stejně tak se nemusí účastnit žádných soutěží. Účast je možná pro kohokoliv. V případě Vašeho zájmu budeme rádi když se členy klubu stanete.

Ondračka Luděk 

Trenéři

V současnosti nejsou na Vysočině žádní oficiální trenéři. Využijeme tak zkušeností současných hráčů Snooker klubu Třebíč a soutěžních hráčů v okolí